X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum! Giriş Yap

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!

Ekonomik Anahtar Teslim Web Sitesi

Benimde bir internet sitem olsun , sitenin tüm kontrolünü ben sağlayım , istediğim gibi içerik , ürün , yazı girişi yapayım diyenlere özel uygun fiyat , kaliteli tasarımı ile en güncel web paketi. Yapmanız gereken sadece ücretsiz demo istemek ve sizin zevkinize en güzel gelen tasarımı seçmek.

Fiyat: 390 TL + KDV


BİLGİ AL SATIN AL!

BU PAKETE NELER DAHİL ?

EN ÖNEMLİ UNSUR HERKESE AYNI TASARIM DEĞİL !

Birçok firmanın müşterilerine sunduğu şeyde tam olarak budur. Ekonomik web sitesi satıyoruz diyerek size bir tasarım verirler ve ertesi gün o tasarım başka bir firmada da karşınıza çıkar. Sonraki gün rengini değiştirip bir başka firmaya daha satılır. Yani sizin sitenizin tasarımına sahip onlarca site karşınıza çıkar , sizin farkınız sadece firmanızın ismidir. Adawebsis'in kullandığı lisanslı olarak 753 farklı tasarım bulunmaktadır ! Ve bu tasarımlar sizin isteklerinize göre şekil alır. Kopyala yapıştır bir web sitesine sahip olmazsınız.

Alan Adınız

İnternet üzerindeki web sitenizin bir adı olması gerekir.Bu da çoğunlukla firmanızın adıdır. Örneğin firmanızın adı AKYAKA İPLİK ise alan adınız da www.akyakaiplik.com olacaktır. Elbette bu tamamen sizin isteğinize kalmış bir seçenektir. Alan adınız sizin fikrinize ve o anda başka kimse tarafından alınmamış ise uygunluk durumuna bağlıdır.

Alanınız

İnternet sitenizin alan adını aldıktan sonra , sitenizin dosyalarını ( resimler , içerikler vs ) barındıracak bir alan gereklidir. Bu alan ayrıca e-mail kullanabilmeniz içinde geçerlidir.

E-Mail Hesabı ( 5 adet )

Firmaların prestiji açısından en önemli unsurlardan biriside yazışmalarda hotmail , mynet gibi e-mail servislerini kullanmak yerine kendi şirketlerine ait e-posta hesaplarını kullanmaktır. Örneğin ; ahmet@firmaismi.com gibi. Bu pakette 5 adet e-posta hesabı açabilirsiniz.

Türkçe Yönetim Paneli

Hemen hemen her web sitesi sahibinin zorlandığı en önemli unsurlardan biriside içerik ekleme çıkarmaktır. Bunu buraya nasıl eklerim , şuraya haber nasıl eklerim , ürün girişini nasıl yaparım gibi. Web sitenizi sizlere çok basit ancak çok etkin bir kodlama yapısına sahip tamamen Türkçe yönetim paneli ile teslim ediyoruz. Site üzerinde hemen hemen her yere bu panel üzerinden müdahale edip istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabileceksiniz.

Aylık Bakımlar

Sitenizde oluşabilecek kod hatası , sunucu doluluğu , gereksiz alan kaplayan objeler , veritabanı temizliği gibi tüm işlemler aylık olarak yapılır ve sitenizin diğer insanlara erişiminde hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. Siteniz devamlı stabil kaldığı için , siteye giriş yapan müşterileriniz bekleme , takılma , donma gibi unsurlar ile karşılaşmazlar.

Devamlı Yedek Alımı

Bir başka önemli teknik detay ise yedekleme. Sitenize yönetim panelinden yanlış bir işlem yaptığınızda , sitenize bir zarar geldiğinde hiçbir sıkıntıya düşmenize gerek kalmaz. Çünkü sunucularımız devamlı olarak sitenizin güncel yedeğini almakta ve talebiniz doğrultusunda bu yedeği 15 dakika içerisinde geriye yükleyebilmekte.

Teknik Destek

İşte belkide en önemli konulardan bir tanesi de teknik destek ve satış sonrası destektir. Burada anlaşılması gereken konu şudur ; teknik destek siteniz ile alakalı her türlü sorununuza çözüm bulan bir sistemdir. Sizin yapmak istediklerinizi yapan değildir. Yani bize ulaşıp "siteye bir ürün ekledim ancak gözükmüyor" "e-posta hesabım çalışmıyor" "iletişim formundan mesaj gelmiyor"  gibi sorunlar teknik destek ekibinin kapsamı altındadır. Ancak "bu ürünü ekleyemedim siz eklermisiniz" "iletişim formunu siz düzenlermisiniz" tamamen bu paket dışında kalan bir hizmettir. Elbette bir üst paketimizde bu hizmette mevcuttur. Bu hizmet 1 yıl süresince ciddi zamanlar ayrılan ve hiçbir destek talebini geri çevirmeyen bir sistem olduğundan elbette belli bir ücrete tabidir. Ancak , bir üst pakette zaten tüm site içerikleri girilmiş olarak ve sizin istediğiniz şekilde görseller eklenmiş olarak size teslim edilir. Yani ürünler girilmiş , iletişim bilgileri eklenmiş, hakkımızda hizmetlerimiz gibi bölümler doldurulmuş olarak gelir. Dolayısıyla size fazla da bir zaman harcama işlemi kalmayacaktır.

Teknik destek ; tüm paketlerde müşterilerimize sunulan bir hizmet , Teknik Hizmet ; sadece bir üst pakette sunulan bir hizmettir.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.