X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum! Giriş Yap

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!

Site Hitlendirme

Site sahipleri bir an önce sitesinin hit kazanmasını ve arama motorlarında üst sıralarda çıkmasını istiyorlar.Peki bunun için ne kadar emek 
verdikleri tartışılır.Gerektiği emeği verenler sonunda istediği başarıyı elde edeceklerdir.Özet olarak nasıl daha hızlı bir sürede daha çok hit almanızı sağlayacak taktikler şunlardır ;
 
Site İçeriği:Öncelikle en temel faktör site içeriği.Çoğu kişi hakkında çok az şey bildiği konularda sitelere yöneliyor sırf o tür sitelere daha çok rağbet olduğu için.Fakat bu en büyük yanılgı.Eğer o konuya hakim değilseniz başarılı olamazsınız.Sadece günü kurtaracak işler yapabilirsiniz.Şöyle örneklersek; sağlık sitelerinde Adsense gelirlerinin daha fazla olduğu biliniyor.Bunun için bu tarz site açmak popüler.Fakat site sahibi sağlık konusuna ne kadar hakim? Bu konuda yazılar yazabilirmi? Veya özgün yazılar satın alabilir mi? Bunları sorgulamak gerek.Eğer bunlara vereceği cevap hayırsa çok beklenti içine girmemeli diye düşünüyorum.Google’da yapacağınız aramalara bakarsanız ilk sıradaki sitelerin sektörde hep taklit olmayan siteler olduğunu görürsünüz.
 
Domain Seçimi:  Domain seçimi de sitenizin hit almasında önemli bir etken.Konunuzla alakalı bir domain almanız sizin için avantaj sağlayabilir.Fakat konuyla alakasız bir domainle de başarı elde edilebilir.Bu içeriğinizin ve SEO’unuzun sağlam olmasıyla bağlantılıdır.
 
Etiket Girişi: Eğer scriptiniz etiket girişini destekliyorsa bu önemli bir avantajdır.Eklediğiniz yazılara konuyla alakalı özgün etiket girişi size fayda sağlayacaktır.
 
Sosyal Linkler: Blog backlink,profil backlink,dizinlere kayıt ve sosyal imleme siteleri bu kategoriye giriyor.Bu sitenizin google gözünde daha değerli bir hale gelmesini sağlıyor.Aramalarda daha üst sıralarda çıkmanıza fayda sağlıyor. Bu açıkladığımız faktörleri uygulamak ve biraz sabır göstermek sizi başarıya ulaştıracaktır.
 
Siteniz yeni yada eski olması farketmez. Google 'da yeterince üst sıralarda değilse , sitenizde eksik olan şeylerden bir taneside hit'in eksik olması yani ziyaretçi giriş çıkışının fazla olmamasıdır. Biz sizin yerinize sitenize günlük hit göndererek sitenizi hakettiği yere getirmenize yardımcı oluyoruz. Gönderilen hit'i Google Analytics gibi , gerçek sonuç veren istatistik sitelerinden takip etme şansınızda bulunmaktadır.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.