X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum! Giriş Yap

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!

Tam Paket Anahtar Teslim Web Sitesi

" İnternet sitesinin ne kadar gerekli olduğunun farkındayım ve bir web sitesi yaptırmak istiyorum , ancak hiçbirşeye karışmak istemiyorum " diyenlerin aradığı paket bu paket ! Reklamdan içeriğe , teknik hizmetten sosyal medya sayfasına kadar sizin için herşeyi düşünerek hazırlanan web sitesi paketi.

Fiyat: 950 TL + KDV


BİLGİ AL SATIN AL!

BU PAKETE NELER DAHİL ?

BU PAKETE EKONOMİK ANAHTAR TESLİM WEB SİTESİ PAKETİNDE YER ALAN HİZMETLERİN YANINDA AŞAĞIDAKİ HİZMETLERDE DAHİLDİR. EKO PAKETTEKİ HİZMETLER İÇİN TIKLAYINIZ


Sektöre Özel Tasarım !

Örneğin bir inşaat şirketisiniz ve sitenizde ürünler değilde projelerimiz , tamamlanmış projelerimiz kısmı olması gerekli. Ya da bir sürücü kursu firması iseniz müşterilerinizin siteniz üzerinden online kayıt yaptırması gerekiyor. Ve ya bir sigorta şirketi iseniz siteniz üzerinden teklif almak isteyen müşterileriniz olabilir. Ayrıca sektörünüze özel tasarım , yaptığınız işin niteliğini tamamen görsellik ile ön plana çıkarmaktır. Size bu tasarımı biz sunuyoruz.

Mobil Tasarım

Sitenize masaüstü veya dizüstü bir bilgisayardan girildiğinde de , tablet veya cep telefonundan girildiğinde de aynı görüntüyü elde etmek , resimlerin menülerin taşmamasını sağlamak ve ekran çözünürlüğünüz ne ise sitenizin o ekrana direk uyum sağlamasını istemezmisiniz ? Biz onuda sağlıyoruz.

Arama Motorlarına Kayıt

Yeni bir web sitesi açtı iseniz , sitenizin aramalarda kendiliğinden çıkması zaman alabilir. Biz sitenizi size teslim etmeden önce en çok kullanılan arama motorlarına sitenizi kaydediyoruz. Böylelikle çok daha kısa zamanda siteniz arama sonuçlarında gösterilecektir. Dikkat edilmesi gereken şu ; bu hizmet arama motorlarında sıralamanızı etkileyen bir hizmet değildir ! Yani "şu kelimede birinci sırada çıkmak istiyorum" gibi. O sistem ayrı bir hizmettir. BURADAN bilgi alabilirsiniz.

İstediğiniz 1.000 Telefon Numarasına Ücretsiz SMS

Sitenizin ilk kurulumundan sonra   "Websitemiz açıldı adreside şu" "Şu ürünümüzde güncel kampanyamız başladı" gibi isteğinize özel bir defaya mahsus 1.000 numaraya kadar SMS ücretsiz gönderiyoruz.

Sosyal Medya Takviyesi

Facebook veya instagram'da bir sayfanız varmı ? Günümüzde sosyal medyanın işyerlerine ve kurumlara faydasını ekstra olarak anlatmaya gerek yoktur elbette. Sayfanız yok ise her iki sitede de biz açıyoruz. Var ise takipçi sayınızı 1.000 kişi arttırıyoruz. Şu bir kesin ki ; ne kadar takipçiniz mevcut ise sayfanız o kadar çok ilgi görür ve incelenir. 

Reklam Takviyesi

Tamamen seçiminize , sektörünüze ve hitap ettiğiniz kesime göre isterseniz Facebook veya instagram üzerinde isterseniz Google üzerinde reklamınızı yayınlıyoruz. Reklam yayını belirli bir süre için geçerli olacaktır.

Firma Rehberi Kayıtları

Yeni açılan web sitenizi insanlara daha hızlı şekilde duyurmak ve ziyaretçi çekmek için Türkiye genelinde bulunan en kaliteli 25 firma rehberi sitesine , internet sitenizi açıklamalı bir yazı ile ekliyoruz.

Sitenize Günlük Ziyaretçi

Daha öncede belirttiğimiz gibi , Google yeni veya eski her web sitesinde en önem verdiği şeylerden bir tanesi , insanların sitenizi ziyaret edip etmemesidir. Sizin siteniz yeni olduğuna ve insanların yeni yeni haberdar olacağına göre mutlaka bir takviye ye ihtiyacı olacaktır. İşte biz onu da sağlıyoruz. Düzenli olarak 1 ay boyunca sitenize ziyaretçi gönderiyor ve Google ı besliyoruz.

Teknik Destek + Teknik Hizmet

Eko pakette belirttiğimiz gibi bu pakette teknik hizmette dahildir. Yani ; siz siteniz inşaa edilirken verdiğiniz tüm ürün görselleri , yazıları , grafikleri vs sitenize siz değil biz ekliyoruz. Siteniz bittiğinde yazılar ve görseller sitenize girilmiş olarak size teslim edilir ve site direk kullanıma açılır. Ve yine size Türkçe yönetim paneli verilse de , zamanınız olmadığında veya yetişemediğiniz zamanlarda teknik hizmet ekibi sizin yerinize o içeriği siteye ekleyebilmekte.


EKO PAKETTE VERİLMİŞ OLAN HİZMETLER VE BU SAYFADA YER ALAN TÜM HİZMETLER VERİLEN FİYATA DAHİLDİR !

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.