X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum! Giriş Yap

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!

Web Tasarım Fiyatları

Günümüzde bir kaç yöntem ile web sitesi kurmak mümkün. Bunların başında hazır scritpler, ardından ise sıfırdan web sitesi kurma geliyor. Hazır scriptler ile kısa sürede resimler, içerikler yerleştirilip, müşterinin talebi doğrultusunda düzenlemeler yapmak mümkün. Fakat sıfırdan panelli yazılımlar yaklaşık 1 aydan tutun, zorluğuna göre 1 yıl civarı sürebilir.

Ucuz web sitesi yapan kişiler genelde ya firma değil yani freelance web sitesi kurma işini yapan kişilerdir yada firmadır ama size bir panel veriyordur, her şeyi sundukları imkanlar dahilinde kendiniz yapmanız gerekir. Aynı zamanda ucuz web sitesi yapan kişiler hep benzer özelliklerde basit siteler yaparlar. Uğraştıkları süre 1-2 günü geçmez. Yarın öbür gün web sitesinde bir değişiklik istenmesi durumunda haftalarca cevap verilmez. Hatta sabit bir mekanları olmadığı için, bir yere giderlerde ulaşamazsanız, domainin ve hostingin yıllık yenileme süresi gelir, domain ve hosting hesabı web sitesi kurma işini yapan kişide olduğu için yenileme yapılmaz ve site çöpe gider.

İşimiz bakımından bu zamana kadar çok fazla bu şekilde mağdur olan kişi gördük. Dolayısıyla ucuz web sitesi yaptırmak bir çeşit kumardır. Eğer ucuz web sitesi yaptıran biri varsa, yarın öbür gün çıkan bir sorun nedeniyle boşuna ağlamasınlar. Çünkü web sitesi kurmak için 1.500 – 2.000 TL fiyat çekilmesinin nedenleri var. Bu nedenlere bakalım;

Öncelikle web sitesi yapma işini verdiğiniz kişinin yeri yurdu belli olmalı. Yani bir ofisi olup, bir şirket olmalı, ki kafasına göre yarın öbür gün kaçamasın, arandığında bulunabilsin ve herhangi bir haksızlık yaptığında dava etme hakkınız olsun.

Diğer yandan web sitesi yapma işini verdiğiniz kişi profesyonel web sitesi yapmalı. Sektöre hakim ve müşterinin beklentilerini karşılar nitelikte olmalı. Web sitesi kurmak basittir fakat profesyonel web tasarım işi yapmak kolay değildir.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.