X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum! Giriş Yap

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!

Web Tasarım Neler Kazandırır?

Web tasarım bireysel olarak da yapılsa kurumsal olarak da yapılsa temelde tek amaca hizmet eder : Ulaşılamayan kitlelere ulaşarak varlığınızdan haberdar olmalarını sağlamak. Bu temel amacın yanı sıra maddeler halinde yazabileceğimiz bir çok faydası var web tasarım çalışmalarının. Bunlardan bazılarını sıralayalım.

  • Coğrafi farklılıkları ortadan kaldırır. (Siz İstanbul’da kumaş satan bir işyeriyseniz online ortamda Gümüşhane’ye satış yapabilirsiniz.)
  • Mağazanızın camına yapıştıracağınız bir kampanyayı sadece yoldan geçenler görebilir. Fakat bu duyuru ve kampanyaları online ortamda doğru yönetebilirseniz binlerce kişiye ulaşabilirsiniz.
  • Web tasarım, yaptıran için artı bir değer ve prestijdir.
  • Online ortamda yapılacak doğru reklam çalışmalarıyla basılı materyallerden kurtularak maliyetleri düşürebilirsiniz.
  • E-ticaret sitesi kurulacaksa daha fazla müşteriye ulaşarak satış rakamlarını artırabilirsiniz.
  • Daha şeffaf bir duruş sergileyerek müşteri gözünde ulaşılabilir ve güven veren firma izlenimi sağlayabilirsiniz.
  • Arama motorlarında üst sıralarda olarak müşteri kitlenizi ve satışlarınızı artırabilirsiniz.

Yukarıdaki maddeler web tasarımın firmalara veya bireylere sağladığı temel faydalardır. İçinizden bir ses peki bu işin hiç mi zararı yok hep faydası mı var diye sorabilir. Sektörde geçirdiğimiz yıllar sonrasında bu soruya şöyle cevap verebiliriz : Web tasarım hizmeti alarak varolan durumunda hiçbir değişiklik olmayan firmalarla karşılaştık. Profesyonel web tasarım ajansı ile çalışarak işlerini büyüten firmalarla da karşılaştık. Fakat web sitesi yaptırdım işlerim büyük zarar gördü diyenle henüz karşılaşamadık.

Web tasarım yaptırmakla aslında iş bitmez. Web tasarım ardında sizin sitenizde belirttiğiniz kalitede hizmeti gerçekten sunmanız lazım. E-ticaret sitesinden satış yapıyorsanız müşteri ilişkileri, kargo süresi, ürün kalitesi gibi faktörlere azami derecede dikkat etmeniz gerekiyor. Unutmamanız gerekiyor ; nasıl ki sizin işinizde bulunduğunuz semtteki tek firma siz değilseniz, internet ortamında bu hizmeti sunan tek firma da siz değilsiniz. Rakipleriniz burada daha fazla. Bu nedenle hizmet kalitenizi de artırarak ön plana çıkmak akılcı bir yatırım olacaktır.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.